Dla kogo pieczątka z podpisem?

Dla kogo pieczątka z podpisem?

Rynek pieczątek i stempli bardzo ewoluował w ostatnich latach. Każdy przedsiębiorca, a często i osoby prywatne, posiadają przynajmniej jedną sztukę. Zaobserwowaliśmy, że wzrosło zapotrzebowanie na szczególny typ stempli, jakim jest pieczątka z podpisem. Dlaczego tak się stało? Kto najczęściej wybiera to rozwiązanie? Czym są faksymile? Na wszystkie te pytania postaramy się dziś rzetelnie odpowiedzieć. 

czytaj całość »
Najpopularniejsze wzory pieczątek lekarskich

Najpopularniejsze wzory pieczątek lekarskich

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą w Polsce potrzebuje pieczątki firmowej. Coraz częściej i inne osoby sięgają po nie, by ułatwić swoją codzienną pracę. Jedną z grup, która codziennie używa pieczątek są pracownicy służby zdrowia, a w szczególności lekarze. Dlatego w naszej ofercie znajdują się różne wzory pieczątek lekarskich.

czytaj całość »
Czy pieczątka imienna ułatwia pracę w firmie?

Czy pieczątka imienna ułatwia pracę w firmie?

Wiele jest stanowisk, które przez swoją naturę i dynamikę wymagają wyraźnego zaznaczenia swojego imienia i nazwiska na dokumentach. W jednych jest to kwestia uproszczenia pewnych spraw (chociażby pracownicy biurowi, sekretarki, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z korporacją zatrudniającą setki osób – jest to kwestia oddzielenia jednych dokumentów od drugich) w innych jest to kwestia wymogów prawnych ( tutaj jako przykład może posłużyć chociażby praca notariusza, ponieważ musi on sygnować własnym nazwiskiem zarówno w postaci pieczątki jak i podpisu, każdy dokument wydawany przez kancelarię, aby miał on wiążącą moc prawną). Dlatego właśnie pieczątka imienna może pomóc w pracy i Tobie. 

czytaj całość »
Ciekawy odpowiednik ocen, czyli pieczątki dla nauczycieli

Ciekawy odpowiednik ocen, czyli pieczątki dla nauczycieli

Praca nauczyciela nie jest czymś prostym. Trzeba czuć do tego powołanie, ponieważ to właśnie nauczyciele w dużym zakresie kształtują dzieci. Tuż obok ich rodziców. Ale przecież dzieci spędzają w szkołach połowę swojego czasu – po sześć, siedem, a czasem nawet osiem godzin dziennie. W tym czasie mają za zadanie objąć rozumem podstawową wiedzę, która w przyszłości ma przynieść im zyski w postaci pójścia do dobrego liceum, może na studia, a z pewnością ma pomóc uzyskać dobrą pracę, dzięki której będą szczęśliwi w życiu. Właśnie dlatego istotnym jest, aby wszelkie pochwały lub nagany kierowane w stronę dzieci miały odpowiednik wydźwięk, żeby pochwały odpowiednio ich motywowały natomiast ewentualne nagany nie powodowały zamknięcia się w sobie i odebrania chęci do dalszych starań. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest zastosowanie pieczątki dla nauczycieli.

czytaj całość »
Wzory pieczątek firmowych

Pieczątka firmowa to jeden z najważniejszych elementów, które identyfikują firmę. Pieczątki tego typu są większe od tych imiennych. W zależności od rozmiaru na który chcemy się zdecydować można na nich umieścić różne treści i informacje. Pieczątki firmowe zawierają przede wszystkim istotne dane firmy. Najczęściej są to takie informacje jak: nazwa firmy, adres jej siedziby, NIP oraz REGON. Są na tyle uniwersalne, że spełniają nie tylko funkcję praktyczną, ale również reprezentacyjną to bardzo ważne jest to, by odpowiednio dobrać wzór pieczątki firmowej do specyfiki prowadzonej działalności.

czytaj całość »
Pieczątki na zamówienie

Obecnie pieczątki kojarzą się głównie ze sprawami formalnymi, z firmami, gdzie każdy musi coś podbić, aby papier był sformalizowany. Pieczątek nie kupują jednak tylko firmy. Pieczątki w różnych kształtach, kwadratowe czy okrągłe mogą służyć do popularnego ostatnio scrapbookingu. Czyli formy dekorowania przedmiotów z wykorzystaniem papieru, która swoje apogeum osiągnęła w Stanach Zjednoczonych. Oprócz podstawowych narzędzi do ozdabiania, jakimi są: kolorowe papiery, nożyczki o różnych profilach wycinania, ozdobne nity, kleje, dekoracyjne pisaki, farbki, czy ozdobne dziurkacze używa się pieczątek, które z tej okazji przygotowywane są na zamówienie. Osoby, które są scrapbookerami zamawiają pieczątki z alfabetem, ilustracjami florystycznymi, zwierzęcymi oraz innymi. Modne są też pieczątki na zamówienie z napisami na różne okazje. 

czytaj całość »
Pieczątki firmowe

Pieczątki firmowe – ogólne informacje

Mimo tego, że polskie prawo nie narzuca obowiązku posiadania pieczątki firmowej, to wielu przedsiębiorców decyduje się na jej stworzenie. Z całą pewnością, posiadanie takiego narzędzia znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie i usprawnia wystawianie dokumentów.

czytaj całość »
Pieczątka lekarska

Jak powinna wyglądać profesjonalna pieczątka lekarska?

Często dostajemy pytania od lekarzy dotyczące tego, jak powinna wyglądać prawidłowa treść na pieczątce lekarskiej. Z tego właśnie powodu, postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na ten temat w jednym miejscu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl