Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Technika flashowa posiada kilka innych nazw. Stemple produkowane z użyciem tej metody, które znaleźć można w sklepach z pieczątkami online, określane bywają również jako:

  • pieczątki typu „pre-ink”,
  • pieczątki EOS,
  • pieczątki samotuszujące.
  • pieczatki błyskowe

Samo słowo flash oznacza z języka angielskiego „błysk” i doskonale opisuje, jak wygląda metoda produkcji pieczątek. Światłoczuła, mikroporowata gumka trafia do maszyny błyskowej, w której odbijana jest treść lub grafika, którą przedstawiać ma odbicie stempla.

Technologia błyskowa pozwala na tworzenie pieczątek o wyjątkowo wyraźnych, precyzyjnych odbiciach. Dzięki temu, że nośnik posiada wysoką rozdzielczość (standard to około 600 dpi), na stemplach umieszczać można nawet dość małe elementy, bez obaw o to, czy będą widoczne po odbiciu ich na papierze.

Precyzja pieczątek flashowych ma szczególne znaczenie w przypadku odbić ze złożoną grafiką. Technologię tę docenią wszyscy ci, którzy chcą zawrzeć na swoich pieczątkach np. logo firmowe w dobrej jakości.

Pieczątki wykonane w technologii flash cechują się wyjątkową trwałością i wydajnością. Tusz w automacie wystarcza nawet na pięćdziesiąt tysięcy odbić (zależne jest to między innymi od powierzchni odbicia). W przypadku, gdy tusz się skończy, pieczątki można dalej używać i w żadnym wypadku nie trzeba jej wyrzucać. Wystarczy wymienić poduszkę tuszującą na nową lub dolać specjalnego tuszu jeżeli dany model posiada taką możliwość; tę operację można wykonać we własnym zakresie lub zlecić odpowiedniemu wytworcy.

Automaty i pieczątki pre-ink (flashowe)

Pieczątka  MODICO 2 Pieczątka MODICO 2
Producent: MODICO
Cena: 40,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pieczątka  MODICO 3 Pieczątka MODICO 3
Producent: MODICO
Cena: 44,50 zł
szt.
zobacz więcej
Pieczątka  MODICO 4 Pieczątka MODICO 4
Producent: MODICO
Cena: 47,50 zł
szt.
zobacz więcej
Pieczątka COLOP EOS 20 (flashowa) Pieczątka COLOP EOS 20 (flashowa)
Producent: COLOP
Cena: 37,50 zł
szt.
zobacz więcej
Pieczątka COLOP EOS 30 (flashowa) Pieczątka COLOP EOS 30 (flashowa)
Producent: COLOP
Cena: 39,10 zł
szt.
zobacz więcej
Pieczątka COLOP EOS 40 (flashowa) Pieczątka COLOP EOS 40 (flashowa)
Producent: COLOP
Cena: 45,20 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl