Bestsellery
Długopis Kalipso
Długopis Kalipso

2,60 zł

szt.
Pamięc USB 2.0 ALLU 8GB
Pamięc USB 2.0 ALLU 8GB

26,84 zł

szt.
Polan 3s Compact
Polan 3s Compact

35,00 zł

szt.
Polan 4s Compact
Polan 4s Compact

39,50 zł

szt.
Printy standard 4912
Printy standard 4912

39,50 zł

szt.
COLOP Printer kwadratowy Q20
COLOP Printer kwadratowy Q20

41,20 zł

szt.
Pieczątka COLOP EOS 50 (flashowa)
Pieczątka COLOP EOS 50 (flashowa)

57,60 zł

szt.
Wizytówki grawerowane z laminantu 90x50 mm
Wizytówki grawerowane z laminantu 90x50 mm

26,00 zł

kpl. ( 10 szt.)
Automat IMPRINT 13
Automat IMPRINT 13

31,50 zł

szt.
Produkt dnia
Automat IMPRINT 11
Automat IMPRINT 11

28,00 zł

szt.
Producenci

Pieczątki na zamówienie

0

Pieczątki na zamówienie

Obecnie pieczątki kojarzą się głównie ze sprawami formalnymi, z firmami, gdzie każdy musi coś podbić, aby papier był sformalizowany. Pieczątek nie kupują jednak tylko firmy. Pieczątki w różnych kształtach, kwadratowe czy okrągłe mogą służyć do popularnego ostatnio scrapbookingu. Czyli formy dekorowania przedmiotów z wykorzystaniem papieru, która swoje apogeum osiągnęła w Stanach Zjednoczonych. Oprócz podstawowych narzędzi do ozdabiania, jakimi są: kolorowe papiery, nożyczki o różnych profilach wycinania, ozdobne nity, kleje, dekoracyjne pisaki, farbki, czy ozdobne dziurkacze używa się pieczątek, które z tej okazji przygotowywane są na zamówienie. Osoby, które są scrapbookerami zamawiają pieczątki z alfabetem, ilustracjami florystycznymi, zwierzęcymi oraz innymi. Modne są też pieczątki na zamówienie z napisami na różne okazje. 

Coraz modniejsze indywidualne projekty

Większość firmy bez problemu może wykonać takie zamówienie. Nie ma także żadnego problemu, aby dostarczyć do firmy swój gotowy projekt, a następnie wybrać odpowiednią pieczątkę. Jej kształt, ewentualną barwę stempla i inne czynniki które nas usatysfakcjonują. Firmy zajmujące się produkcją pieczątek na zamówienie, swoją ofertę kierują do indywidualnych odbiorców, którzy mogą samodzielnie zaprojektować spersonalizowaną pieczątkę. Trend coraz bardziej do nas dociera i robienie prezentów ze spersonalizowanych pieczątek jest coraz bardziej na porządku dziennym. Później taka pieczątka trafia w ręce solenizanta stając się zaskakującym, bardzo zindywidualizowanym prezentem. 

Coraz bardziej modne stają się także pieczątki na zamówienie, które możemy podarować drugiej osobie jako prezent z ilustracją i napisem z okazji jakiejś rocznicy bądź święta. Firmy handlowe i usługowe starają się w różnorodny sposób poszerzać swoją ofertę i przyciągać klientów. Pieczątki to już nie tylko standardowy przedmiot, który używa Pani urzędnik. 

Pieczątka na zamówienie, jako prezent

Pieczątka obecnie tak jak wszystko co nas otacza musi ładnie wyglądać, minimalizm, nowoczesny design a przy tym komfort w użytkowaniu i prostota. W dobie Internetu i ogólnego rozwoju, coraz mnie osób decyduje się na wizytę w sklepie i wyborze produktu. Prawie wszyscy zamawiają przez Internet. Wynika to z tego, że albo mogą skorzystać z bardzo łatwego i precyzyjnego programu, gdzie sam zaprojektują wedle wzory swoją unikalną pieczątkę, albo zamówią już gotowy, przygotowany wcześniej przez siebie projekt. Pieczątka na zamówienie okazjonalna oraz firmowa wcale nie musi się kojarzyć z nudą. W obecnych czasach pieczątkę kreatywną można zamówić szybko i tanio. Jeśli chodzi o motywy, to ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl