Najpopularniejsze wzory pieczątek lekarskich

0

Najpopularniejsze wzory pieczątek lekarskich

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą w Polsce potrzebuje pieczątki firmowej. Coraz częściej i inne osoby sięgają po nie, by ułatwić swoją codzienną pracę. Jedną z grup, która codziennie używa pieczątek są pracownicy służby zdrowia, a w szczególności lekarze. Dlatego w naszej ofercie znajdują się różne wzory pieczątek lekarskich. 

Lekarze najczęściej używają pieczątek, aby akceptować recepty i zwolnienia pracownicze. Bardzo trudno wyobrazić sobie codzienną praktykę medyczną bez używania stempli. Tak, jak w każdym zawodzie, co lekarz to inne oczekiwanie, dlatego na rynku dostępne są stemple lekarskie różnego typu. Co wybrać? To zależy od tego, do którego segmentu służby zdrowia należymy.

 

Bez pieczątki ani rusz

Bardzo rzadko zdarza się, że wizyta w gabinecie lekarskim nie kończy się wydaniem jakiegoś dokumentu. Niezależnie, czy jest to recepta, skierowanie na dalsze badanie, zaświadczenie, czy choćby opis wizyty w karcie pacjenta, na wszystkich tych dokumentach konieczne jest przybicie pieczątki. Wzory pieczątek lekarskich znajdziemy także na pismach formalnych, które sporządzają pracownicy służby zdrowia. Tego wymaga od nich prawo. Choć idealnie byłoby, gdyby lekarze zajmowali się badaniem i leczeniem pacjentów, niestety nie jest to zawód wolny od urzędniczej papierologii. 

 

Każdemu wedle uznania

Służba zdrowia dzieli się na wiele kategorii, typów i specjalizacji, a każda z nich oznacza inne zapotrzebowanie na pieczątki, stąd możemy spotkać się z tak różnymi wzorami pieczątek lekarskich dostępnych w naszym sklepie. Każda jedna musi zawierać imię i nazwisko specjalisty, oczywiście jego specjalizację, czy nazwę zawodu. To są informacje podstawowe, które stosuje każdy pracownik służby zdrowia. Znaczna część pracowników medycznych potrzebuje dodatkowych danych umieszczonych na swoich pieczątkach. Dlatego ich pieczątki są rozszerzone o takie informacje, jak tytuł zawodowy i stopień naukowy oraz numer lekarski (szczególnie w przypadku lekarzy). Bardzo ważną informacją jest numer umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, który warunkuje możliwość wystawiania przez lekarza recept. Nie można zapomnieć o specjalizacji danego lekarza, czyli informacji, czy dany lekarz np.: jest psychologiem, psychiatrą czy pediatrą. 

Warto podkreślić, że niezależnie od tego, jaki wzór pieczątki lekarskiej zostaje wybrany przez naszego klienta, wszystkie one cechuje gwarancja najwyższej jakości i krótki czas realizacji zamówienia. Dostępne u nas pieczątki można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl