Bestsellery
Długopis Kalipso
Długopis Kalipso

2,60 zł

szt.
Pamięc USB 2.0 ALLU 8GB
Pamięc USB 2.0 ALLU 8GB

26,84 zł

szt.
Polan 3s Compact
Polan 3s Compact

35,00 zł

szt.
Polan 4s Compact
Polan 4s Compact

39,50 zł

szt.
Printy standard 4912
Printy standard 4912

39,50 zł

szt.
COLOP Printer kwadratowy Q20
COLOP Printer kwadratowy Q20

41,20 zł

szt.
Pieczątka COLOP EOS 50 (flashowa)
Pieczątka COLOP EOS 50 (flashowa)

57,60 zł

szt.
Wizytówki grawerowane z laminantu 90x50 mm
Wizytówki grawerowane z laminantu 90x50 mm

26,00 zł

kpl. ( 10 szt.)
Automat IMPRINT 13
Automat IMPRINT 13

31,50 zł

szt.
Produkt dnia
Automat IMPRINT 11
Automat IMPRINT 11

28,00 zł

szt.
Producenci

Ile kosztuje wyrobienie własnej pieczątki?

0

Ile kosztuje wyrobienie własnej pieczątki?

Pomimo tego, że wyrobienie własnej pieczątki nie jest wymagane prawnie, większość osób, które zakładają swoją działalność gospodarczą, decydują się na ten krok. Robiąc kosztorys z pewnością można zastanawiać się, ile kosztuje taka przyjemność. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ do wyboru mamy różne rodzaje pieczątek i tak jak każdy towar, mogą różnić się ceną. Z pewnością wśród wszystkich wydatków związanych z formalnościami przy zakładaniu firmy, koszt zamówienia pieczątki nie będzie wydawał nam się ogromny, jednak w tym artykule przedstawimy, jakie rodzaje stempli są do dyspozycji zainteresowanych oraz jak wygląda to cenowo.

 

Jakie pieczątki mamy do wyboru?

Chcąc zamówić własną pieczątkę, możemy zdziwić się, jak wiele różnych modeli jest do wyboru. Ich kształt i wielkość mogą się od siebie różnić. Na początku pomyślmy ile informacji i jakiej treści, chcemy w niej zawrzeć. Od tego będzie zależna wielkość naszego stempla. Miejmy na uwadze to, że wpychając wiele informacji w mały format pieczątki, mogą być one po odbiciu niezbyt czytelne. Różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami, mogą być widoczne w materiale z jakiego zostanie ona zrobiona, wielkości, wadze oraz konstrukcji. Do wyboru będziemy mieli także kolor obudowy. Bardzo ciekawą opcją jest to, by obudowa miała na sobie nazwę lub logo naszej firmy. Z pewnością będzie wyglądać to bardziej profesjonalnie. Odpowiadając na pytanie: ile kosztuje wyrobienie pieczątki, należy odpowiedzieć, że to zależy od tego, z czego zostanie zrobiona, jakiej będzie wielkości oraz jaki będzie miała wygląd zewnętrzny.

 

Ceny za różne modele

W ofertach, które prezentują firmy wyrabiające pieczątki, spotkamy te tradycyjne: prostokątne bądź kwadratowe, ale również bardziej nowoczesne, na przykład trójkątne lub okrągłe. Ich ceny mogą wynosić kilkanaście złotych za sztukę, ale za niektóre modele możemy wydać nawet ponad sto złotych. Te droższe zrobione wykonane ze stali nierdzewnej, są najbardziej wytrzymałymi pieczątkami. Natomiast tańsze są te o standardowym kształcie. Na przykład pieczątka trójkątna, z racji swojego designerskiego wyglądu, będzie o wiele droższa niż prostokątna. Wiedząc, ile kosztuje wyrobienie pieczątki, można zastanowić się jaki model chcemy wybrać i zadecydować czy postawimy tylko na jedną sztukę, a może jednak od razu złożymy zamówienie na więcej.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl