Bestsellery
Długopis Kalipso
Długopis Kalipso

2,60 zł

szt.
Pamięc USB 2.0 ALLU 8GB
Pamięc USB 2.0 ALLU 8GB

26,84 zł

szt.
Polan 3s Compact
Polan 3s Compact

35,00 zł

szt.
Polan 4s Compact
Polan 4s Compact

39,50 zł

szt.
Printy standard 4912
Printy standard 4912

39,50 zł

szt.
COLOP Printer kwadratowy Q20
COLOP Printer kwadratowy Q20

41,20 zł

szt.
Pieczątka COLOP EOS 50 (flashowa)
Pieczątka COLOP EOS 50 (flashowa)

57,60 zł

szt.
Wizytówki grawerowane z laminantu 90x50 mm
Wizytówki grawerowane z laminantu 90x50 mm

26,00 zł

kpl. ( 10 szt.)
Automat IMPRINT 13
Automat IMPRINT 13

31,50 zł

szt.
Produkt dnia
Automat IMPRINT 11
Automat IMPRINT 11

28,00 zł

szt.
Producenci

Czy pieczątka imienna ułatwia pracę w firmie?

0

Czy pieczątka imienna ułatwia pracę w firmie?

Wiele jest stanowisk, które przez swoją naturę i dynamikę wymagają wyraźnego zaznaczenia swojego imienia i nazwiska na dokumentach. W jednych jest to kwestia uproszczenia pewnych spraw (chociażby pracownicy biurowi, sekretarki, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z korporacją zatrudniającą setki osób – jest to kwestia oddzielenia jednych dokumentów od drugich) w innych jest to kwestia wymogów prawnych ( tutaj jako przykład może posłużyć chociażby praca notariusza, ponieważ musi on sygnować własnym nazwiskiem zarówno w postaci pieczątki jak i podpisu, każdy dokument wydawany przez kancelarię, aby miał on wiążącą moc prawną). Dlatego właśnie pieczątka imienna może pomóc w pracy i Tobie. 

Jak to właśnie wygląda?

Pieczątka imienna może wyglądać przeróżnie, wszystko zależne jest właściwie od nas samych. Bazując na wyżej podanych przykładach – pieczątka imienna sekretarki może stanowić jedynie jeden wers i zawierać w sobie imię i nazwisko pracownika. Wydawać się może, że w tym przypadku do wystarcza. Natomiast pieczątka imienna notariusza powinna, a wręcz musi, zawierać zarówno tytuł (najczęściej w górnym wersie wpis „notariusz) a dopiero poniżej – imię i nazwisko. Jak już wcześniej zostało wspomniane – wygląd i wielkość pieczątki imiennej zależy od nas samych. Mogą mieć one i trzy wersy, w którym zawarte będzie chociażby piastowane stanowisko, imię i nazwisko oraz tytuł naukowy.

Wzory pieczątek

Pieczątka imienna występuje w takiej ilości odmian i wzorów ile jesteśmy w stanie sami wymyśleć. Dlaczego? Ponieważ większość firm oferuje możliwość stworzenia własnej pieczątki. Wszystko odbywa się online, więc bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności, a przede wszystkim bez uprzykrzania życia poprzez tracenie tak cennego dla nas czasu. Taka wygoda jaką jest pieczątka imienna będzie nas kosztować dosłownie parę minut. Jeżeli nie chcemy wymyślać wzoru samemu możemy dobrać go spośród licznych przykładów. Różnią się one od siebie wielkością, rodzajem czcionki, rozkładem liter, ilością wersów. 

Jak to podsumować?

Reasumując pieczątka imienna to coś dobrego dla każdego kto chce wyraźnie odznaczyć swoją dokumentację od reszty. Wpływa to najczęściej na wygodę i płynność pracy, może też zaoszczędzić czas. Sam wybór pieczątki odbywa się szybko i bezproblemowo, trudno wymyślić sposób jeszcze prostszy. Jeżeli ktoś nie był przekonany, mamy nadzieję, że po przeczytaniu tej lektury się zdecyduje na zakup własnej pieczątki!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl